Testowanie oprogramowania

IT-Project oferuje kompleksowe usługi z zakresu testowania oprogramowania obejmujące: analizę wymagań, planowanie i projektowanie przypadków testowych, wykonywanie oraz dokumentację testów. Testy te dotyczyć mogą wszystkich typów aplikacji, systemów, systemów sieciowych, multisystemów czy serwisów internetowych. Testy przeprowadzamy na każdym oprogramowaniu, bez względy na język programistyczny, platformę, bazę danych czy model wytwarzania. Testujemy zarówno produkty wykonywane przez nas jak i dowolne inne, wytworzone przez naszych klientów lub ich dostawców. Celem testów jest:

Zakres naszych usług obejmuje:

Dodatkową korzyścią dla klienta jest możliwość brania w niektórych testach, na przykład testach adaptacyjnych (UAT), co pozwala na wcześniejsze zapoznanie się klienta z działaniem produktu, wykonanie niezbędnych korekt oraz parametryzację przed wdrożeniem. Nasze usługi polecamy w szczególności podmiotom nabywającym oprogramowanie od firm zewnętrznych. Jesteśmy w stanie w krótkim czasie udzielić rekomendacji danego produktu, na podstawie analizy jego funkcjonalności i wydajności.

Rodzaje przeprowadzanych przez nas testów:

 1. Testy funkcjonalne zgodności z wymaganiami, w tym również testy automatyczne
 2. Testy niefunkcjonalne:
  • testy użyteczności
  • testy kompatybilności
  • testowanie interfejsów
  • testowanie wydajności
  • testowanie obciążenia
  • testowanie przeciążenia
 3. Testy bezpieczeństwa

Dlaczego warto zlecić testy IT-Project?Szkolenia

Chciałbyś rozpocząć swoją karierę w branży IT? A może już to zrobiłeś, ale chciałbyś podnieść swoje kwalifikacje? Kliknij w poniższy przycisk aby dowiedzieć się więcej!

Więcej